NSC Director

Nowe wydarzenie dla dyrektorów sprzedaży: odpowiedź na globalne wyzwanie rozwoju przywództwa Rozwijanie umiejętności przywódczych to jedno z najbardziej palących wyzwań, przed którymi stoją organizacje na całym świecie. Badania pokazują, że aż 86% menedżerów uznaje to za kwestię kluczową, podczas gdy tylko 13% uważa, że ich organizacje efektywnie rozwijają liderów na różnych szczeblach. W Polsce, według Modelu Kompetencji Przywódczych stworzonego przez Deloitte, zarządzanie ludźmi jest jednym z największych problemów dla liderów.

Nowe wydarzenie dla efektywnych przywódców

W odpowiedzi na te wyzwania i rosnące zapotrzebowanie na efektywne przywództwo, zdecydowaliśmy się zorganizować nowe, dedykowane wydarzenie dla dyrektorów sprzedaży. Pierwsza edycja odbędzie się 14 listopada w hotelu Intercontinental w Warszawie. Limitowana liczba uczestników (tylko 50 osób) i format warsztatowy zapewnią możliwość praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy w Państwa organizacjach.

Program i prelegenci

Program wydarzenia będzie skupiać się na najistotniejszych aspektach współczesnego przywództwa i zarządzania procesami sprzedaży. Wśród prelegentów znajdą się renomowani eksperci w dziedzinie przywództwa oraz doświadczeni praktycy, którzy od lat zajmują stanowiska na najwyższym szczeblu.

Kluczowe pytania

Jak utrzymać wysoki poziom sprzedaży? Jak zredukować rotację pracowników w dziale handlowym? Na te i inne pytania odpowiedzą nie tylko uznani eksperci z branży hotelarskiej, ale również praktycy z dziedziny sprzedaży i zarządzania. Ich praktyczne doświadczenie stanowi kompendium wiedzy, które można zastosować w różnych sektorach. Gwarancja jakości: marka NSC Wydarzenie jest organizowane pod marką NSC, co jest gwarancją najwyższej jakości merytorycznej i standardów organizacyjnych.

Dodaj komentarz