Fashion Market Square

Fashion Market Square: nowa era mody we Wrocławiu Zapraszamy na jedno z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych wydarzeń w Polskim świecie mody – Fashion Market Square! To nie tylko miejsce, gdzie znajdziesz swoje ulubione marki i poznasz nowych, obiecujących projektantów, ale również przestrzeń pełna atrakcyjnych wydarzeń towarzyszących, niezapomnianych doświadczeń i wyjątkowych lokalizacji.

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w drugiej połowie roku we Wrocławiu, znanym jako kulturowe serce Polski, krainę stu mostów i miasto spotkań, studentów oraz artystów.

Dla kogo jest to wydarzenie?

Jeżeli jesteś wielbicielem mody, poszukujesz inspiracji, jesteś pasjonatem wizażu, lubisz polować na okazje, a także interesujesz się ekologicznymi rozwiązaniami, to Fashion Market Square jest dla Ciebie!

Czego możesz oczekiwać?

Polskie marki i projektanci: Odkryj najnowsze kolekcje mody damskiej i męskiej od polskich projektantów. Wysoka jakość i oryginalność: Zachwyć się jakością materiałów, oryginalnością krojów i dbałością o detale. Najnowsze trendy: Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie. Strefa ECO: Poznaj wegańską odzież i obuwie, a także ubrania i akcesoria z recyklingu. Odpowiedzialne zakupy: Dowiedz się, jak robić zakupy w sposób odpowiedzialny i świadomy. Inspirujące spotkania: Uczestnicz w spotkaniach z ekspertami i stylistami. Metamorfozy i porady: Skorzystaj z porad stylistów i odśwież swój styl. Autorskie kolekcje: Obejrzyj prezentacje autorskich kolekcji. Coś dla smaku: Nie przegap zlotu food trucków, który zaspokoi Twoje kulinarne pragnienia.

Dodaj komentarz