Costa Express

Costa Coffee Polska nawiązała strategiczne partnerstwo z International Center of Events II, firmą znaną z organizowania najbardziej renomowanych imprez w sektorze sportu, fitnessu i kulturystyki na terenie Polski.

W ramach tej współpracy Costa Coffee zamierza rozwijać swoją innowacyjną usługę Costa Express, instalując automaty do kawy w siłowniach i ośrodkach sportowych w całym kraju.

Jest to historyczny moment dla Costa Coffee, ponieważ po raz pierwszy w swojej działalności zdecydowali się na współpracę z zewnętrznym dystrybutorem. To stanowi znaczące wyzwanie i jednocześnie ogromną szansę dla obu marek.

International Center of Events II, uznawane za autorytet w dziedzinie fitness, ma w swoim portfolio organizację kluczowych wydarzeń branżowych, takich jak Targi ESP Europe Sport Power, Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW, Konferencja Fitness PEI czy Kongres FEM.

Te imprezy są adresowane do szerokiego grona odbiorców, od miłośników sportu i trenerów indywidualnych, przez właścicieli i menedżerów klubów fitness i siłowni, aż po inwestorów, producentów i deweloperów. Decyzja o współpracy z Costa Coffee Polska była dla International Center of Events II naturalnym krokiem, biorąc pod uwagę ich dziesięcioletnią obecność na rynku fitness i wellness oraz reputację jako organizatora wydarzeń na najwyższym poziomie. Ich profesjonalizm, dbałość o detale i doskonałe opinie w branży były kluczowymi czynnikami, które przekonały Costa Coffee do wyboru IC Events jako wyłącznego dystrybutora Costa Express w Polsce.