COSTA EXPRESS

COSTA EXPRESS

Costa Coffee Polska łączy siły z International Center of Events II, organizatorem największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce. Costa Coffee rozwija koncept Costa Express, wprowadzając kawomaty do siłowni i klubów sportowych na terenie całego kraju. Po raz pierwszy w swojej biznesowej historii Costa Coffee postawiła na zewnętrznego dystrybutora. To ogromne wyzwanie dla obu marek.

 

International Center of Events II, niekwestionowany lider w branży fitness to organizator największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce. Targi ESP Europe Sport Power, Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW, Konferencja Fitness PEI czy Kongres FEM to najważniejsze wydarzenia branżowe skierowane do fanów sportu, trenerów personalnych, właścicieli i managerów klubów fitness, siłowni, inwestorów, producentów i deweloperów.

 

Profesjonalna obsługa oraz dbałość o każdy szczegół, organizacja na najwyższym poziomie i doskonałe opinie skłoniły Costa Coffee Polska do podjęcia współpracy z agencją działającą w branży fitness & wellness już od 10 lat. Agencja IC Events będzie jedynym dystrybutorem Costa Express w Polsce.

No Comments

Post A Comment