COCA – COLA W BRANŻY FITNESS

COCA – COLA W BRANŻY FITNESS

Gigant na rynku napojów w Polsce i na świecie Coca – Cola HBC, łączy siły z International Center of Events II – organizatorem największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce, planując jeszcze większy udział swoich produktów na rynku fitness.
Celem wprowadzania do siłowni oraz klubów sportowych produktów z portfolio Coca – Cola HBC jest podnoszenie świadomości dotyczącej wagi nawadniania organizmu, zwłaszcza dla osób uprawiających sport.

 

Coca – Cola HBC od lat dostarcza na rynek produkty z których korzystamy. Międzynarodowa firma, dbająca o każdy szczegół oraz o swoich klientów, powiększa swoje portfolio w coraz większą ilość produktów dostosowanych dla sportowców oraz dla osób dbających o linię.

 

International Center of Events II, niekwestionowany lider w branży fitness to organizator największych i najważniejszych wydarzeń branży sportowej, fitness i bodybuilding w Polsce. Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW, Konferencja Fitness PEI czy Kongres FEM to najważniejsze wydarzenia branżowe skierowane do fanów sportu, trenerów personalnych, właścicieli i managerów klubów fitness, siłowni, inwestorów, producentów i deweloperów.

Jako lider w tej branży firma IC Events II postanowiła podjąć współpracę z Coca – Cola HBC i została Partnerem Dystrybucyjnym dla klubów sportowych oraz fitness w Polsce.

No Comments

Post A Comment