REHA MANAGEMENT CONGRESS: wyjątkowe wydarzenie dla branży medycznej w Polsce

O czym będzie REHA MANAGEMENT CONGRESS?

Głównym celem i mottem przewodnim Kongresu jest zarządzanie w branży medycznej. W trakcie tego specjalnego dnia, w aż dwóch różnych salach konferencyjnych, uczestnicy będą mieli okazję zdobyć profesjonalną wiedzę z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu. Ponadto prezentowane będą najnowsze technologie, metody i sprzęty od czołowych firm branżowych w ekskluzywnej strefie wystawienniczej. Konferencja REHA BUSINESS MANAGEMENT skupia się na praktycznych aspektach prowadzenia biznesu w sektorze medycznym, a certyfikowane Warsztaty REHA Marketing & Sales Practise są prowadzone przez renomowanych ekspertów. Te warsztaty wprowadzą uczestników w tajemnice efektywnego brandingu!

Dla kogo jest ten Kongres?

Właściciele i kadra zarządzająca różnymi instytucjami medycznymi, specjaliści służby zdrowia, w tym lekarze, fizjoterapeuci i dietetycy, pracownicy organizacji, stowarzyszeń i fundacji związanych z medycyną, studenci i przyszli specjaliści w dziedzinie rehabilitacji i fizjoterapii.

Co zyskasz, uczestnicząc w Kongresie?

Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, kompleksowe informacje na temat zarządzania i sprzedaży, możliwość prezentacji swojej firmy i produktów, wymiana doświadczeń i pozyskanie cennych informacji o rynku, udział w certyfikowanych warsztatach i konsultacjach z ekspertami, poznanie najnowszych trendów w zarządzaniu, sprzedaży i promocji. Data i miejsce REHA MANAGEMENT CONGRESS Spotkanie odbędzie się 26 września w Hotelu Marriott w Warszawie, gdzie zgromadzą się wszyscy zainteresowani najnowszymi trendami i rozwiązaniami w zarządzaniu w branży medycznej.