Konferencja PEI

Zmiana lokalizacji i wzrost popularności: nowa odsłona Konferencji PEI w Hotelu Marriott w Warszawie Jednym z najbardziej znaczących i ekscytujących elementów nadchodzącej edycji konferencji PEI jest jej nowa lokalizacja. Wydarzenie to odbędzie się w luksusowym hotelu Marriott, zlokalizowanym w centrum Warszawy, co dodaje mu dodatkowego prestiżu.

Rosnąca popularność i zasięg wydarzenia

Konferencja PEI cieszy się rosnącą popularnością i każdego roku przyciąga coraz więcej uczestników. Nie tylko trenerzy personalni, ale również osoby pragnące rozwijać swoje umiejętności i zgłębiać wiedzę branżową, zjeżdżają się na to wydarzenie.

Misja i cele Konferencji

Głównym celem konferencji jest dostarczenie najwyższej jakości informacji merytorycznych dla wszystkich, którzy są zainteresowani branżą fitness. Konferencja PEI stawia na rozwijanie umiejętności i edukację na najwyższym poziomie.

Wysokie oczekiwania po jubileuszowej edycji

Po zeszłorocznej, wyjątkowej, jubileuszowej edycji, oczekiwania wobec konferencji są bardzo wysokie. Organizatorzy są zdeterminowani, aby sprostać tym oczekiwaniom, co znalazło odzwierciedlenie w haśle przewodnim najnowszej edycji PEI 2020: „BE PRO”.