REHA TRADE SHOW 2020

Targi rehabilitacyjne REHA TRADE SHOW 2020 to przełomowe wydarzenie w sektorze medycznym. Jest to również doskonała okazja do zorientowania się w globalnych trendach w dziedzinie rehabilitacji. Pierwsza edycja tego wyjątkowego wydarzenia odbędzie się 27 lutego 2020 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Głównym celem i mottem przewodnim Targów REHA TRADE SHOW 2020 jest innowacyjność w dziedzinie rehabilitacji. Wydarzenie to będzie okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami, technologiami i praktykami w zakresie leczenia i profilaktyki, z wykorzystaniem zarówno fizjoterapii, jak i fizykoterapii.

W ramach targów w Warszawie uczestnicy będą mieli możliwość zobaczenia najnowszego sprzętu i wyposażenia przeznaczonego dla różnorodnych placówek medycznych – od ośrodków rehabilitacyjnych, przez sanatoria i uzdrowiska, aż po centra medycyny sportowej i gabinety medical spa. W ten sposób REHA TRADE SHOW 2020 staje się nie tylko centrum edukacyjnym, ale również miejscem, gdzie profesjonaliści i zainteresowane strony mogą nawiązać kontakty, wymienić się doświadczeniami i poznać najnowsze innowacje, które kształtują przyszłość branży rehabilitacyjnej.